Як отримати свідоцтво про погодження
конструкції транспортного засобу?

Відновлено надання послуги із розгляду проектів нормативно-технічної документації щодо погодження проектів конструкцій транспортних засобів у частині дотримання вимог щодо забезпечення безпеки дорожнього руху з видачею свідоцтва про погодження конструкції.

 

Для отримання послуги заявнику необхідно подати до ГСЦ МВС (м. Київ, вул. Лук`янівська, 62) відповідну заяву, до якої додаються:

  • проєкт нормативно-технічної документації;

  • копія свідоцтва про реєстрацію суб`єкта господарювання;

  • протоколи випробувань транспортних засобів з лабораторії, акредитованої відповідно до вимог чинного законодавства на відповідний вид випробувань, що підтверджують відповідність конструкції вимогам чинних в Україні правил, нормативів;

  • оригінал платіжного документу за надання адміністративної послуги.

За результатами розгляду поданих матеріалів на адресу заявника надсилається лист з відомостями про оформлене свідоцтво або обґрунтованою відмовою.

 

Для отримання одного примірника оформленого свідоцтва заявники можуть звертатися двічі на тиждень за попередньою домовленістю до ГСЦ МВС (м. Київ, вул. Академіка Туполєва, 19) щовівторка та щочетверга.

Для отримання свідоцтва особа повинна мати при собі документ, що посвідчує особу (паспорт), доручення за формою М-2 або на фірмовому бланку підприємства. У разі отримання свідоцтва безпосередньо керівником підприємства при собі необхідно мати печатку підприємства, документ, що посвідчує особу (паспорт) та завірений витяг з реєстру юридичних осіб.

 

З питань щодо надання послуги у період дії воєнного стану необхідно звертатися до уповноважених осіб ГСЦ МВС за телефоном (044) 374 13 69 або електронною адресою: vp@hsc.gov.ua

Реквізити для опрати:

Розрахунковий рахунок UA598201720355109002001092560

Код отримувача ЗКПО 40109173

МФО банку 820172

Призначення платежу - *;178016;1118101;1;код ЄДРПОУ;*

 

Розгляд проектів нормативно-технічної документації щодо погодження проектів конструкцій транспортних засобів у частині дотримання вимог щодо забезпечення безпеки дорожнього руху з видачею свідоцтва про погодження конструкції, + Назва Юр. особи – скорочено (всього зазначається не більше 160 символів).

Послуга коштує – 208 грн 30 коп. (включно з вартістю одного бланку, який коштує 9 грн. 30 коп.)