Повідом про корупцію

Головний сервісний центр МВС у будь-яких умовах прагне забезпечити безперебійну роботу в частині запобігання корупції.

У період дії воєнного стану інформацію про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» у Головному сервісному центрі МВС можна направити на електронну поштову скриньку: anticor2018@hsc.gov.ua.

Інформацію щодо порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» у регіональних сервісних центрах ГСЦ МВС можна направити на електронну поштову скриньку, що зазначена на банерах, які розміщенні в приміщені відповідного регіонального сервісного центру ГСЦ МВС та територіальних сервісних центрах МВС.

 

Також, повідомити про корупцію можна до Національного агентства з питань запобігання корупції за телефоном +38(044)200-06-91 та на електронну потову скриньку: anticor_reports@nazk.gov.ua.

 

УВАГА!!! Повідомлення про корупцію підлягають розгляду за сукупності наступних умов:

  • містять інформацію про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції»;

  • якщо наведена у повідомленні інформація стосується конкретної особи;

  • повідомлення містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

 

Додатково звертаємо увагу, що з початку війни з росією Національне агентство з питань запобігання корупції почало збирати інформацію про посадовців, які могли бути зрадниками України, щоб допомагати Службі безпеки України. Для цього Національне агентство з питань запобігання корупції відкрило додатковий захищений канал – пошту: stopzrada@nazk.gov.ua.